Haberler / Blog

İhracat Danışmanlığı

İhracat Danışmanlığı Her ülkenin kendi ürettiği hizmet veya ürünü pazarlama ve bu yolla gelir elde etme hedefi vardır. İşte bu hedefin gerçekleşmesini sağlayan ihracat danışmanlığı hizmetleri aslında ülkeler aras ..

Devamı
İhracat bedellerinin yurda getirilmesinde yeni düzenleme

Döviz üzerinden yapılacağı beyan edilen ihracatın karşılığında farklı bir döviz cinsi veya Türk parası üzerinden yapılacağı beyan edilen dış satımın karşılığında döviz getirilmesi mümkün olacak. Hazine ve ..

Devamı
DAİB üyelerinden 2019'da 1,8 milyar dolarlık ihracat

DAİB Başkanı Tanrıver, "Geçen yıl yüzde 3,65'lik ihracat artışımızla Türkiye ortalaması olan 2,4'ü geçtik. Bölgemizde ne kadar sıkıntılı ülkeler olsa da çalışıyor, üretiyor ve ihracat yapı ..

Devamı
Şirket Kurulumu Ve Oturum İzni Hakkında

Sırbistan'da Şirket Kurulumu Ve Oturum İzni Sırbistan'da şirket kurulumu süreci diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha hızlı ve uygun maliyetlerle tamamlanabiliyor. Sırbistan’da tek kişi veya ortaklı olarak kurabileceğini ..

Devamı
Tercüme Hizmetimiz Hakkında

"Doğru Tercüme Lion Uluslararası Danışmada yapılır" Çeviri ekibimiz özellikle kendi alanında anadile sahip uzman yerli ve yabancı tercümanları bünyesinde bulundurmaktadır. Alanına göre profesyonel çeviri hiz ..

Devamı