Yurt Dışı Danışmanlık ve Araştırma Hizmetleri

Yurt Dışı Danışmanlık ve Araştırma Hizmetleri

Yurt Dışı Danışmanlık ve Araştırma Hizmetleri

Rekabetin arttığı, çözüm ve ürünlerin farklılaşmasının zorlaştığı günümüzde, müşterilerinizin, çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın görüşünü almak memnuniyetlerinin artmasına katkıda bulunacak, daha güçlü adımlarla yol almanızı sağlayacaktır. Onların önerileri sizin yol haritanız, övgüleri ise gurur kaynağınız olacaktır.

Lion Uluslararası Danışmanlık ekibi, “daha iyi bir çalışma dünyası” için büyük karmaşık sektör konuları ve fırsatlarının; büyümeye yardımcı çıktılar üretmek, optimize etmek ve işi korumak ile eşleştirilmesine inanıyor.

Sizinle beraber çalışarak faaliyetlerinizin performansında temel değişikliklere etki ederek satış büyümesi sağlama, daha maliyet rekabetçi olma, riski azaltma ve operasyonel elastikiyeti artırmaya destek oluyoruz.

Tedarik zinciri ve faaliyetleriniz stratejik rekabetçi üstünlük olarak görülmelidir ve biz, doğru işletme modelini belirlemek ve yatırım yapmak, böylece bu stratejik varlıktan tam değeri sağlamanız için size destek olabiliriz.

Sektörde öncü şirketlerle olan işbirliğimizi de içeren küresel bağlılığımız; derin operasyonel danışmanlık yeteneğimizi sektöre özel iyi uygulama örnekleri ile birleştirdiğimizi gösterir ve böylece çok çeşitli görüşten faydalanabilirsiniz.

Bu sürekli işbirliği, daha iyi çıktılar ve uzun süreli çözümler yaratmamıza destek oluyor.

Ürün araştırma ve tedarik hizmetlerimiz; yurt dışındaki firmalar için yeni ürünlerin araştırılması. Son kullanıcılar için talepler doğrultusunda ürün tedarik işlemlerinin yapılması.

Yurt dışındaki firmalara yeni bayilik anlaşmaları için arabuluculuk hizmetlerinin sağlanması.

Firmalar için Türkiye’den malzeme satın alınması ve tedarik edilmesi.

Franchise firmaların yurt dışına açılmalarında ve pazarlama faaliyetlerinde danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.

info@lionuluslararasidanismanlik.com